Humorex

Moderator: Moderator
Awatar użytkownika
KMWTW

Re: Humorex

17 kwie 2019, 12:04

maniejszyn pisze:
17 kwie 2019, 10:52
KMWTW pisze:Nie odpala mi się filmik :S A jako absolwent PŁ bardzo chętnie bym obejrzał - może jakiś inny hosting? :D
Będę miał chwilkę w domu to mogę jeszcze na coś wrzucić :)
Będę wdzięczny :cool:
Nie widzę zawartości, to link do jakiejś zamkniętej grupy.

Awatar użytkownika
bewu

18 kwie 2019, 22:29

Apropos rektorów. Mój profesor Ś. P. Rektor UŁ, w latach 90-tych, Stanisław Liszewski też sympatyzował z ŁKS - em.

Awatar użytkownika
Tajemniczydonpedro

21 kwie 2019, 12:40

Pierwsze 3 punkty Jacka Paszulewicza stały się faktem, tym samym przybliżyły Widzew do upragnionej Ligi Mistrzów. Zamiana na stanowisku szkoleniowca, z "trenera na lata" na trenera z wielkimi osiągnięciami była bardzo trafną decyzją profesjonalnego zarządu wyłonionego w ramach konkursu ofert w renomowanym serwisie pracuj.pl, decyzją którą pozwoliła podtrzymać wspaniałą passę 8 meczów bez porażki tego wielkiego klubu, wspieranego przez 1,2 mln skromnych kibiców. Kibiców, którzy swych zawodników motywują nie tylko z trybun ale i z boiska. Tym prawym obywatelom, czynnie biorącym udział w życiu nie tylko swojego klubu ale i miasta, poprzez aktywny udział w budowaniu szkół, przedszkoli czy remoncie wiaduktów, należy się jak nikomu innemu kontynuowanie pięknej tradycji zapoczątkowanej w latach 80 dwudziestego wieku przez piłkarzy ich klubu, którzy po efektownych remisach z angielskimi Manchesterami 0-0 i 2-2 i 0-0 i 1-1 zapewnili sobie awans na następny szczebel rozgrywek. Wskrzeszony fantastycznym zwodem byłego piłkarza Widzewa Prezesa Zbigniewa Bońka (który swym prawnym dryblingiem ominął mur wierzycieli) duch tamtych lat pozwala dzisiejszym futbolistom z zakorzenionym głęboko w sercach widzewskim charakterem, wygryźć w ostatnich minutach z murawy bezcenny remis z tuzami krajowej elity, druzynami Siarki Tarnobrzeg czy Olimpii Elbląg. Zadne przeciwności losu, czy to w postaci za mocno napompowanej piłki, nierównej murawy, ba, nawet potęga natury ze zbyt silnym wiatrem na czele, nie są w stanie zahamować szaleńczej szarży Widzewa do 1 ligi. Takze dzieki mądrości sztabu trenerskiego, ktora pozwoliła uniknąć bolesnych pomylek w postaci zatrudnienia byle jakich piłkarzy, którzy tak jak na przykład Daniel Ramirez kopią się dziś  po czołach w klubach daleko za plecami Widzewa, udało się osiągnąć cudowne statystyki w ostatnich czternastu meczach, uzyskując 1 zwycięstwo a co za tym idzie utrzymać się na czele pędzacej niczym Pendolino lidze.

Awatar użytkownika
hradzik

21 kwie 2019, 14:32

Bardzo profesjonalny felieton :D

no avatar
gdzie_jest_mapa_huncwotow

22 kwie 2019, 7:45

Tajemniczydonpedro pisze:
Pierwsze 3 punkty Jacka Paszulewicza stały się faktem, tym samym przybliżyły Widzew do upragnionej Ligi Mistrzów. Zamiana na stanowisku szkoleniowca, z "trenera na lata" na trenera z wielkimi osiągnięciami była bardzo trafną decyzją profesjonalnego zarządu wyłonionego w ramach konkursu ofert w renomowanym serwisie pracuj.pl, decyzją którą pozwoliła podtrzymać wspaniałą passę 8 meczów bez porażki tego wielkiego klubu, wspieranego przez 1,2 mln skromnych kibiców. Kibiców, którzy swych zawodników motywują nie tylko z trybun ale i z boiska. Tym prawym obywatelom, czynnie biorącym udział w życiu nie tylko swojego klubu ale i miasta, poprzez aktywny udział w budowaniu szkół, przedszkoli czy remoncie wiaduktów, należy się jak nikomu innemu kontynuowanie pięknej tradycji zapoczątkowanej w latach 80 dwudziestego wieku przez piłkarzy ich klubu, którzy po efektownych remisach z angielskimi Manchesterami 0-0 i 2-2 i 0-0 i 1-1 zapewnili sobie awans na następny szczebel rozgrywek. Wskrzeszony fantastycznym zwodem byłego piłkarza Widzewa Prezesa Zbigniewa Bońka (który swym prawnym dryblingiem ominął mur wierzycieli) duch tamtych lat pozwala dzisiejszym futbolistom z zakorzenionym głęboko w sercach widzewskim charakterem, wygryźć w ostatnich minutach z murawy bezcenny remis z tuzami krajowej elity, druzynami Siarki Tarnobrzeg czy Olimpii Elbląg. Zadne przeciwności losu, czy to w postaci za mocno napompowanej piłki, nierównej murawy, ba, nawet potęga natury ze zbyt silnym wiatrem na czele, nie są w stanie zahamować szaleńczej szarży Widzewa do 1 ligi. Takze dzieki mądrości sztabu trenerskiego, ktora pozwoliła uniknąć bolesnych pomylek w postaci zatrudnienia byle jakich piłkarzy, którzy tak jak na przykład Daniel Ramirez kopią się dziś  po czołach w klubach daleko za plecami Widzewa, udało się osiągnąć cudowne statystyki w ostatnich czternastu meczach, uzyskując 1 zwycięstwo a co za tym idzie utrzymać się na czele pędzacej niczym Pendolino lidze.
Dzis przy sniadaniu przeczytam rodzince to krotkie opowiadanie. Bedzie smiesznie ;)

no avatar
JarekW1

22 kwie 2019, 12:22

Tajemniczydonpedro pisze:
...decyzją którą pozwoliła podtrzymać wspaniałą passę 8 meczów bez porażki tego wielkiego klubu...
Ostatni raz przegrali miesiąc przed Wigilią, a zatem passa trwa od dziesięciu spotkań.
8 to jest "remisów to sukcesów".

Awatar użytkownika
globus

23 kwie 2019, 19:41

Obrazek

Awatar użytkownika
Jf08

24 kwie 2019, 19:50

Oni bez nas nie wiedzieliby jak buty wiązać :lol:

Mogę też zaproponować tekst do nowego songu widzewu

Nieugięci, niezałamani
Karnetowcy w tej dzielnicy zakochani
Omnium Rerum Principia Parva Sunt

Awatar użytkownika
Mihau

23 cze 2019, 20:48

Wchodzi facet z kumplami do baru i mówi:
- Poproszę 4 piwa i robotnicze.

- Mam dwie nowiny...
- Jak zwykle - dobrą i złą?
- Tak jakby, ale dwa w jednym.
- To znaczy?
- Dziadek przestał chrapać.
"Ch*ja grają, opierdolimy ich"

Naprzód eŁKSa
Allez Allez Allez (x3)
Naprzód eŁKSa
Allez Allez Allez (x3)
Alleez Alleeeeeeeeeeeeee,
Allez Allez, Łódzki KS Allez Allez,
Alleeez Alleeeeeeeeeeeeeee
Allez Allez, Łódzki KS Allez Allez

Awatar użytkownika
Mihau

23 lip 2019, 20:27

Pan Nowak udał się do szpitala po wyniki badań żony.
Pracownik szpitala mówi:
- Bardzo nam przykro, ale mieliśmy tu trochę zamieszania i niestety wyniki pańskiej żony wróciły z laboratorium razem z wynikami jakiejś innej pani Nowak i teraz nie wiemy, które są które. Szczerze mówiąc, ani te, ani te nie są nadzwyczajne.
- Co to znaczy?
- Jedna z pań ma Alzheimera, a druga uzyskała pozytywny wynik testu na AIDS.
- Ale chyba badania można powtórzyć?!
- Teoretycznie można, ale te badania są bardzo drogie, a Narodowy Fundusz Zdrowia nie zapłaci za dwa testy dla tego samego pacjenta.
- To co ja mam robić?
- Narodowy Fundusz Zdrowia zaleca w takiej sytuacji, by zawiózł Pan żonę do lasu i tam zostawił. Jeżeli wróci sama do domu, to ja bym jej już nie ruchał.
"Ch*ja grają, opierdolimy ich"

Naprzód eŁKSa
Allez Allez Allez (x3)
Naprzód eŁKSa
Allez Allez Allez (x3)
Alleez Alleeeeeeeeeeeeee,
Allez Allez, Łódzki KS Allez Allez,
Alleeez Alleeeeeeeeeeeeeee
Allez Allez, Łódzki KS Allez Allez

Awatar użytkownika
Seweryn1908

24 wrz 2019, 18:13

no avatar
BEL1908

24 wrz 2019, 18:48

Seweryn1908 pisze:
https://ibb.co/HgxcCGP

Ciekawe strony przeswietlasz.
Jara cie posuwanie w dupsko ???

Awatar użytkownika
Seweryn1908

24 wrz 2019, 19:09

BEL1908 pisze:
24 wrz 2019, 18:48
Seweryn1908 pisze:
https://ibb.co/HgxcCGP

Ciekawe strony przeswietlasz.
Jara cie posuwanie w dupsko ???
To profil na Facebooku jednego z kibiców Rts ja tylko zrobiłem screena.

no avatar
Shearer

05 mar 2020, 11:53

koronawirus w Polsce!

ODPOWIEDZ