Gry

Moderator: Moderator
no avatar
cityoflodz08

Odp: Gry

08 paź 2012, 16:11

Panowie chce sobie zakupic jakas konsole co doradzacie Playstation czy Xboxa ?

Awatar użytkownika
xsaintx

08 paź 2012, 19:16

@Miejsce EŁKSy w Ekstraklasie
Resistance 3, Killzone 3

Sprawdź również tego linka -->Lista gier współpracujących z move

Z tej listy ciekawe może być jeszcze Resident Evil The Darkside Chronicles oraz Resident Evil The Umbrella Chronicles
Ostatnio zmieniony 08 paź 2012, 19:16 przez xsaintx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jol

08 paź 2012, 20:11

[quote="cityoflodz08"]
[/quote]

wg mnie Playstation. tu masz dlaczego: http://www.ps3site.pl/czym-mozemy-pochw ... 360/129574

Awatar użytkownika
1946

08 paź 2012, 20:27

Polecam grę  UltrasOnline4 !!!
Na pewno kilku osobom wejdzie w gust powyższa gra,trochę pograć i można zrobić tzw. ''sojusz'' braci ;)
A więc kto w to zamierza grać,podbijać na GG 13826683!
Obrazek

Awatar użytkownika
kamileqq

08 paź 2012, 20:41

[quote="cityoflodz08"]
[/quote]
Jak chodzi o konsole moim zdaniem Xbox dużo lepszy pad gry też ciekawe masz i masz możliwość przerobienia konsoli za nie duże pięniądzę

Awatar użytkownika
xsaintx

08 paź 2012, 20:56

Kamileqq pad od xboxa nie nadaję się do bijatyk ze względu na kiepski krzyżak, bo na gałkach w tekkeny , street fightery, mortal kombat nikt nie gra, więc nie mówił bym że pad od xboxa jest dużo lepszy, do innych gier może jest lepszy ale na pewno nie do bijatyk, Sporo osób, które grają na x-ie w bijatyki na poważnie kupuję sobie specjalną przejściówkę po to by móc podłączyć pada od ps2 (od ps2 a nie od ps3, bo pad od ps2 jest tańszy i nie ma triggerów tylko zwykłe przyciski R2 i L2) . W każdym bądź razie każdy ma swoje preferencje, jedni wolą pada od x-a inni od ps-a, ja wolę od ps-a. Na youtube widziałem gdzieś, że idealnym padem do gier byłby pad od xboxa360 który miałby krzyżak od pada z ps3.

PS.
Jak ktoś lubi bijatyki to może sobie kupić arcade sticka, ale to już jest dość droga zabawka.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2012, 20:57 przez xsaintx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kamileqq

09 paź 2012, 13:16

Wiesz co powiem Ci szczerze grałem w UFC i Takkena i mi to nie przeszkadzało, że grałem na drążku i mi bynajmniej było wygodnie.
Teraz i tak jest większość ciekawy gier np. na kinecta, by sobie powalczyć np.

http://www.youtube.com/watch?v=X4nDgoFCVJE

Przy okazji nie dość, że dobra zabawa to jeszcze można się nauczyć sztuk walki hehe ;]
Pozdro
Ostatnio zmieniony 09 paź 2012, 13:18 przez kamileqq, łącznie zmieniany 1 raz.

no avatar
Shinigami1908

09 paź 2012, 16:19

League of Legends dziwną grą na pewno jest. :) Niby za każdym razem to samo, a jednak trzyma mnie od ponad dwóch lat (gram od kiedy wchodziła Irelia). Dopiero kilka dni temu zagrałem pierwszy ranked. Do dzisiaj mam trzy gry rankingowe i trzy zwycięstwa. 1309 elo ohoh... Ap caster ftw.

Awatar użytkownika
kamileqq

09 paź 2012, 20:03

[quote="Shinigami1908"]
League of Legends dziwną grą na pewno jest. :) Niby za każdym razem to samo, a jednak trzyma mnie od ponad dwóch lat (gram od kiedy wchodziła Irelia). Dopiero kilka dni temu zagrałem pierwszy ranked. Do dzisiaj mam trzy gry rankingowe i trzy zwycięstwa. 1309 elo ohoh... Ap caster ftw.
[/quote]

No to widzę, że nie zły z Ciebie kogucik w tej grze haha :P Jeśli masz czas można zagrać Jak coś wyślij name mi na PW :)

Awatar użytkownika
Antek_Emigrant

10 paź 2012, 9:58

World of Tanks, Call of Duty World at War i czasem FIFA12 
[img width=300 height=48]http://wstaw.org/m/2011/09/17/sig2.jpg[/img]

Awatar użytkownika
1946

10 paź 2012, 12:30

Polecam grę  http://s4.ultrasonline.com/ 
Bardzo dobra gra kibicowska,rejestrować się,nabijać statystyki i stwórzmy najsilniejszą ekipę w grze!
Ustawki,walki uliczne z obcokrajowcami jak i z klubami z Polski,na prawdę polecam grę! Kto by chciał razem się bujać po mapie,pisać GG 13826683 ;)!
Obrazek

Awatar użytkownika
przegraj_kowal

10 paź 2012, 12:50

Jeśli ktoś miałby ochotę kupić "na pół" grę Rainbow Moon z Playstation Store to zapraszam do mnie.Dla niedoinformowanych,to taki turowy RPG a'la Final Fantasy Tactics
ŁKS Łódź Emigranci

Awatar użytkownika
BananGWS

11 paź 2012, 12:00

Jeśli chodzi o gry na PC to polecam grę Amnesia. Ma już kilka lat, ale trzyma w napięciu :)

Awatar użytkownika
Grzybek

11 paź 2012, 23:43

Polecam grę przeglądarkową http://s4.ultrasonline.com/ , jest Nas dużo, ale może być lepiej, zajmujemy 5 miejsce w najlepszych klubach POLSKICH!

Jeśli się zarejestrujecie i szukacie sojuszu, to piszcie do mnie:)

Awatar użytkownika
Igor Karolew

13 paź 2012, 0:31

Szczerze polecam gierke online na PC Quake Live ;) gram w to od 11lat Super strzelanka Polecam !!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ