Praca

Moderator: Moderator
no avatar
Miłosz

Praca

05 paź 2012, 12:09

Szukasz pracy?
A może chcesz ją komuś zaoferować?

Podziel się tym z nami w tym temacie.

Życzymy samych sukcesów na biało-czerwono-białym rynku pracy!

Awatar użytkownika
LoveThePain1908

Odp: Praca

08 paź 2012, 20:57

Szukam pracy w sklepie z odżywkami, odpowiednia wiedza jest mimo młodego wieku potrzebna tylko szansa żeby sie wykazać,
Jeśli ktoś by szukał pasjonata tego sportu i jednocześnie ŁKSiaka jako pracownika to uderzać na PW- nawet jak ta wiadomosc będzie miała kilka lat to taką prace przyjmę zawsze, pozdrawiam.
"Choćby tamci zdobyli mistrza Galaktyki będe z ŁKSem bezwzględu na wyniki"

no avatar
StareBałuty

10 paź 2012, 12:30

PILNE !
Szukam pracy dla chrzestnego: 50+, prowadził własną działalność (sklep z ciuchami) a ostatnio pracwał w firmie ochroniarskiej.
Będę wdzięczny za pomoc.
P.S. Za młodu to On sponsorował mi mecze na Al. Unii więc czas się odwdzięczyć.

no avatar
Zlatan1908

11 paź 2012, 14:55

Szukam pracy mam 19 lat i jestem w pełni dyspozycyjny czekam na propozycję i proszę o pomoc

no avatar
Mariusz

11 paź 2012, 16:03

Szukam pracy, najlepiej umowa o pracę mam uprawnienia na wózki widłowe prawo jazdy kat. B
Nie ważne w której lidze, ważne że nie żydzew

no avatar
Rodowity Łodzianin

12 paź 2012, 12:00

Szukam pracy chałupniczej (np. składanie długopisów). Nie muszą wchodzić w grę jakieś wysokie kwoty, tylko, żeby te dajmy na to 60 zł na wyjazd się uzbierało co 2 tygodnie. Szukałem w necie, w gazetach, ale nic pewnego nie ma. Jakby ktoś znalazł taką ofertę to proszę o napisanie pw.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2012, 12:01 przez Rodowity Łodzianin, łącznie zmieniany 1 raz.
:pikniki: :pikniki: :pikniki:

Awatar użytkownika
bartez1908

12 paź 2012, 14:29

wie ktoś czy są przyjęcia w Rossmannie ??

Awatar użytkownika
spluwa

12 paź 2012, 14:47

[quote="bartez1908"]
wie ktoś czy są przyjęcia w Rossmannie ??
[/quote]
nie ma

Awatar użytkownika
onninen

16 paź 2012, 0:43

Poszukuje pracy jako pomocnik do spraw kadrowo płacowych, ewentualnie jakiś innych biurowych.

Interesuje mnie również praca za granicą - magazyn.
[glow=red,2,300]dar i przekleństwo.[/glow]

no avatar
Misiek_1908

17 paź 2012, 22:00

Poszukuje osoby, która udziela korepetycji z języka angielskiego. Chodzę do liceum i szukam kogoś na stałe, raz w tygodniu może być nawet dwie godz. Mieszkam na Teofilowie.

Awatar użytkownika
WRW08

18 paź 2012, 19:29

Poszukuje pracy, od pn do pt w weekendy się edukuje, może być to praca dorywcza jak i stała
w branży gastronomicznej jak i magazyny, produkcja itp wszelkie ofert rozpatrzę jak coś pw.
Obrazek

no avatar
mq

21 paź 2012, 19:01

Poszukuję pracy od początku listopada, stała na terenie Łodzi, w systemie 8h, może być trzyzmianowy.
Dziewczyna, 21 lat, po LO mat-inf, kurs marketingu, negocjacji biznesowych. Nie mam preferowanego zawodu.
PILNE

no avatar
Kiler_Kanzas

31 paź 2012, 20:37

to i ja sie dopisze. szukam jakiejś dodatkowej pracy na okres zimowy. w mojej robocie akurat zaczyna sie zimowy zastój  a kasa wiadomo potrzebna. najchętnie coś za kierownicą ale niczym konkretnym nie pogardze. mam prawko B C CE + doświadczenie do tego uprawnienia ADR, HDS, na wózki widłowe, podesty ruchome. jakby ktoś cos miał, wiedział to z góry dzieki

no avatar
mq

31 paź 2012, 21:39

Co do pracy rada dla poszukujących, odradzam stację Bliska w Konstantynowie, a chyba będą teraz poszukiwać pracownika bo zakończyłam współpracę.
M.in. niesłowna kierowniczka umawiająca się na spotkanie i nie dająca znać, że nie przyjdzie, wymagająca dokładania i sama dokładająca mnóstwa obowiązków a w zamian "nagradza" maks 50-100 zł na miesiąc, częste luki w grafiku, zwlekanie z jego ustaleniem i czekasz czy dostaniesz sms że jutro np masz zmianę, obiecująca kontakt w terminie około dwóch dni a nie odzywająca się ponad tydzień, a w gronie pracowników laska oszukująca Waszym kosztem na kasie i druga donosząca o wszystkim co się dzieje kierowniczce.  To tylko takie najważniejsze i pokrótce. Stanowczo odradzam.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2012, 22:17 przez mq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jędrek

21 lis 2012, 5:13

Pracuje ktoś w Gillette?
Poproszę PW.

ODPOWIEDZ