Kupno komputera w Łodzi

Moderator: Moderator
Awatar użytkownika
number25

Kupno komputera w Łodzi

17 paź 2016, 1:13

Panowie potrzebuję pomocy z kupnem komputera.

Budżet to 5300zł. Sama buda bez monitora i systemu. Komp do renderowania grafiki

Z podzespołów jakie sobie upatrzyłem i nie chcę ich zmieniać to:
- procesor Intel i7 6700k
- grafika GTX 1070 Palit Gamerock

Mogę zmienić:
- płyta gł. ASRock Z170 Extreme4, jest jakaś lepsza do rozbudowy?

Potrzebuję jeszcze dysk twardy, pamięć RAM, obudowę, zasilacz, chłodzenie procesora? czytnik kart pamięci i napęd DVD.

Moje pytanie gdzie warto kupić teraz w Łodzi komputer?
Skąd mam wiedzieć jakiej mocy zasilacz potrzebuję? Czy potrzebuję chłodzenie do procesora oraz jakiej wielkości brać obudowę, bo domyślam się, że grafika mała nie jest i nie w każdą obudowę się zmieści.

Awatar użytkownika
KMWTW

Odp: Kupno komputera w Łodzi

17 paź 2016, 8:48

Odnośnie złożenia odpowiedniego zestawu to polecam spytać tutaj: [font=Verdana]http://www.forumpc.pl/forum/90-zestawy-komputerowe/[/font]
A kupować w Łodzi raczej nie warto, nie ma co przepłacać w stosunku do cen sklepów internetowych.

Awatar użytkownika
FanatykTeo

17 paź 2016, 9:35

http://www.adict.pl/

Chlopaki ogarniaja i sam kompa do grafiki od nich mam. Ceny maja dobre ale wiadomo ze cen sklepow internetowych niektorych nie przebija.

no avatar
T^L

17 paź 2016, 13:56

Morele.net - kupowałem kilkukrotnie, zawsze realizacja w 100%, a oszczędności spore. Możliwy odbiór osobisty w Łodzi wtedy bez kosztów wysyłki.

Awatar użytkownika
number25

17 paź 2016, 15:51

A jak jest w tych morelach z reklamacją? Bo to jedyny czynnik, którego się obawiam przy kupnie.

no avatar
Mation

17 paź 2016, 16:05

Polecałbym skorzystać z "blackwhite TV" (konto na YT) - facet testuje sprzęt komputerowy, ale również składa kompy i to za niezbyt wielkie pieniądze (z tego co pamiętam coś około 50-100zł za złożenie). Mieszka na wyspach, i kupuje tam też wszystkie podzespoły, składa komputer, a następnie go wysyła - jak sprawa wygląda z kosztami wysyłki nie mam pojęcia, musiałbyś się go zapytać. Jeżeli napiszesz mu, ile masz pieniędzy na komputer, i do czego ma służyć, powinien Ci pomóc.

Awatar użytkownika
number25

17 paź 2016, 19:20

Dzięki za pomoc, ale jak pomyślę, że miałbym bujać się z reklamacjami po UK to spasuję :)

Awatar użytkownika
number25

21 paź 2016, 19:12

Dziękuję Wam za pomoc

Padło na morele, są bezkonkurencyjni w porównaniu z wycenami sklepów stacjonarnych, którym za swoją konfigurację musiałbym dopłacić bagatela ok 700 zł...

Awatar użytkownika
zawel85

13 lis 2016, 22:57

Podepne się pod temat, bo też związany z laptopem.Szukam jakiegoś serwisu , który naprawi mi gniazdo od ładowania.Laptop Lenovo.Ktoś coś???
ALKO-FANS ŻEROMA.BĘDZIE PITE RODOWITE!

no avatar
Radstok

14 lis 2016, 9:34

Profit pc na Pogonowskiego.

ODPOWIEDZ